Ertan Saban
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ertan Saban

Adını süleyim isteymisın?

AnasayfaPortailLatest imagesKayıt OlGiriş yap

DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ERTAN SABAN

4 posters
YazarMesaj
psykhe
Admin
Admin
psykhe

DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ERTAN SABAN Empty
MesajKonu: DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ERTAN SABAN   DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ERTAN SABAN Icon_minitime4/12/2008, 8:39 am

4 Aralık...Sevgili Ertan Saban'ımızın doğum günü...Kendisine uzun bir ömür diliyoruz sevenleri olarak...Dileriz ki sevgi,aşk,başarı,para,sağlık,huzur,mutluluk onunla olsun...

İYİ Kİ DOĞDUNUZ İYİ Kİ OYUNCU OLDUNUZ İYİ Kİ SİZİ TANIDIK...
serap23
Genel Moderatör
Genel Moderatör
serap23

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ERTAN SABAN   DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ERTAN SABAN Icon_minitime4/12/2008, 10:26 am

MUTLU YILLAR ERTAN BEY Very Happy Very Happy
BÜTÜN GÜZEL DİLEKLERİMİZ SİZİNLE
MUTLULUK VE BAŞARI HAYATINIZDAN HİÇ ÇIKMASIN
jackle
Moderator
Moderator

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ERTAN SABAN   DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ERTAN SABAN Icon_minitime4/12/2008, 11:30 pm

Doğum gününüz kutlu olsun ERTAN SABAN sevdiklerinizle beraber UZUN MUTLU ve HUZURLU bir ÖMÜR geçirmeniz dileğiyle... Başarılarınız artarak devam etsin... Sizi çok seviyoruz... Very Happy
(1 günlük gecikmemden dolayı özür diliyorum...)
sema
Yan Rol
Yan Rol
sema

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ERTAN SABAN   DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ERTAN SABAN Icon_minitime6/12/2009, 12:50 pm

Aci bir kaybin bitirdigi yilin yeni bir yilla gelecek mutluluk üzüntünü gölgede biraksin.Güzel gözlerin hicbir zaman yaslara teslim olmasin.Hayatinin her kösesinde seni mutlu edecek ve gözlerinden isiği,yüzünden tebessümü eksik etmeyecek seyler bu yeni yilinda ve yasayacagin tüm yillarda yasamindan eksik olmasin.Hayati...nda verecegin tüm kararlar ve yapacagin her is senin icin en dogru secim olsun.
Seni cok seviyorum ...Seni her düsündügüm anda,sana olan askimi hissetmen,saglikli,mutlu ve basari dolu güzel bir yil gecirmen dilegiyle ...
Simdi yaninda olamasamda nefes aldigim ve kalbimin attigi sürece yanliz seni sevicem,bunu bilmen kalbimle yaninda oldugumu sana hissettirsin.Gözlerimi kapatip senin hayalini kurdugumda ancak rüyalarimda sana bakip ellerini tuttugumda hasretimi gidericem,bu cok aci bir durum olsada.Umarim hayat bana gözlerinin gözlerime deydigi günü gösterir ve seni yasayamadan ölmeme izin vermez...
Tüm bu söylediklerim gördügümüz,yasadigimiz ve inandigimiz hersey kadar gercek.Hayatimda bana verilen en guzel armağan sensin,bu dunyada yasaman,nefes alip vermen bile beni mutlu ediyor.Senin varliginin oldugunu hissederek,bir rüzgar estiginde senin tenine vurup,sonra benim tenime deydigini düsünerek yasamak ...Ben del...irdim mi bilmiyorum ama galiba sana asik oldum ...
Bugun dünyaya gelen en güzel insan;Ertan,dogum gunun kutlu olsun,bu yilinda ve diger tüm yillarinda seni seven ve dusunen birinin oldugunu unutma ...Bugun Ankara'da cok guzel bir yagmur var ve sanki damlalarin her biri senin icin dusuyor topraga,kokunu daha tanimasamda havada bugun sen kokuyordun ...
Iyiki dogdun...Iyiki varsin Ertan ...Seni seviyorum

DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ERTAN SABAN
1 sayfadaki 1 sayfası