Ertan Saban
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ertan Saban

Adını süleyim isteymisın?

AnasayfaPortailLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz...

5 posters
YazarMesaj
yesim
O Bir Star
O Bir Star
yesim

Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz... Empty
MesajKonu: Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz...   Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz... Icon_minitime30/7/2008, 5:42 pm

Şuan dinlediğiniz parçadan bir cümle yazın...Örneğin;Teoman;Aşk Kırıntıları

Aşk kırıntısıyla doymaktansa tek başıma aç kalırım bu hayatta...
http://nicolascage.forumfreek.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz...   Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz... Icon_minitime6/8/2008, 10:25 am

Çok seviyorum hemde çok tam kalbime geldi ok...
Tarkan - vay anam vay
sema
Yan Rol
Yan Rol
sema

MesajKonu: Geri: Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz...   Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz... Icon_minitime7/8/2008, 11:21 am

İkinci bahar yaşıyor ömrüm, gel benim yarim oluver şimdi.... Very Happy
Sezen Aksu-İkinci Bahar.
psykhe
Admin
Admin
psykhe

MesajKonu: Geri: Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz...   Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz... Icon_minitime8/8/2008, 1:43 am

Sevmeden yaşanır mı,dağ dağa kavuşur mu... Sad
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz...   Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz... Icon_minitime8/8/2008, 3:55 am

Şeytan diyorki yanaş şuna...
serdar ortaç - şeytan
zeynep
Yan Rol
Yan Rol
zeynep

MesajKonu: Geri: Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz...   Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz... Icon_minitime17/8/2008, 12:19 pm

Aşk mısın?
dert misin?
yoksa canına susamak mı benim ki?
yalın,cumhuriyet cheers
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz...   Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz... Icon_minitime17/8/2008, 12:29 pm

İnsan sevince gülmek ister, bense yaş gördüm...
zeynep
Yan Rol
Yan Rol
zeynep

MesajKonu: Geri: Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz...   Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz... Icon_minitime2/9/2008, 4:37 am

hati kadın niçin ağlar?
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz...   Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz... Icon_minitime2/9/2008, 4:39 am

Dayan gözümün nuru kavuşacağız elbet bi bağ bozumu kıran kırana bu hayat yaşıyacağız boynumuzun borçu...
Sezen Aksu - kıran kırana
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz...   Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz... Icon_minitime9/9/2008, 2:22 pm

Sensizlik geceme akar gider mi sonsuz kalbim yine yordun ahhh...
Yok ellerimde aşk sevmek bana yasak yine bak ruhum eriyip gidiyor yavaş yavaş bir yanlızlık şarkısında yine uçurum kenarında ahhh dudaklarımdan aşk düşüyor kor gibi kalbime....
Toygar Işıklı - gecenin hüznü (dudaktan kalbe)
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz...   Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz... Icon_minitime9/9/2008, 2:31 pm

Bu aşk saklı içimde sende gitme acılarla olmaz böyle ayrılık niye o masum yüzünde sessiz çığlıklar gibi her sözün git desende kal desende yaş dolar gözüm o masum teninde yorgun ellerinde hep hüzün sensizlikten her nefeste yaş dolar gözüm...
Dokunma yaralarıma içimde çıkmaz yollara yapma dudaklarınla kalbime dokunup onu acıtma vurma yaralarıma kar yağmasın baharıma yapmaa dudaklarınla kalbime dokunup onu acıtma...
Toygar Işıklı - Sardunyalar (dudaktan kalbe)
dilek_hk
Amatör
Amatör
dilek_hk

MesajKonu: Geri: Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz...   Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz... Icon_minitime10/9/2008, 11:51 am

yıllarca rol aynı perde.yıllarca aynı hep aynı yerde sevdimde katlandım bunca derde ama hep yanlıştı adı yanlış aşktı
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz...   Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz... Icon_minitime19/9/2008, 10:09 am

Kanadımı kırdılar uçamadım anne savaşa soktular koşturdum kalbini açamayan herkesin aklına eğriyi doğruyu ben soktum son baharda dökülen yapraktım ilkbaharda geri geldim ben aileme dostuma selamlar olsun gökkuşağındaki bi rengim ben...
Nargilenin dumanına benzer hayallerim sadece beni zehirler ve uçup gider...
Ceza - Med Cezir
psykhe
Admin
Admin
psykhe

MesajKonu: Geri: Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz...   Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz... Icon_minitime20/11/2008, 2:46 am

Bana yalan söylediler
Kaderden bahsetmediler...
sema
Yan Rol
Yan Rol
sema

MesajKonu: Geri: Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz...   Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz... Icon_minitime29/11/2009, 2:22 pm

I was waiting for you,waiting for all my life.I've been crying for you,die for you all this time ( Senin icin bekliyordum,bekliyordum butun hayatim boyunca.Senin icin agliyordum,butun bu zaman boyunca senin icin ölüyordum.)
psykhe
Admin
Admin
psykhe

MesajKonu: Geri: Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz...   Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz... Icon_minitime7/12/2009, 2:39 pm

Hadi kalk gel bul bi bahane...
sema
Yan Rol
Yan Rol
sema

MesajKonu: Geri: Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz...   Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz... Icon_minitime9/12/2009, 1:57 pm

Onu bunu bilmem anlamam kim ne derse desinler arkanizdan yol almam onlar ister alinsin isterlerse darilsin.Onu bunu bilmem karismam kim ne derse desinler ben alinip satilmam onlar ister alinsin isterlerse satilsin..
Seni kendime sakladim,hepsini ben hesapladim...
Onu bunu bilmem anlamam kim ne derse desinler iste meydan iste can onlar ister kapissin isterlerse barissin...
Seni kendime sakladim,hepsini ben hesapladim ...
psykhe
Admin
Admin
psykhe

MesajKonu: Geri: Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz...   Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz... Icon_minitime28/12/2009, 9:34 am

Kalbin ömürlük bende emanet...

Şuan dinlediğin parçadan bir cümle yaz...
1 sayfadaki 1 sayfası