Ertan Saban
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ertan Saban

Adını süleyim isteymisın?

AnasayfaPortailLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben de Sevgi..=)

+4
rose
Ayşegül
gülay
olimbera
8 posters
YazarMesaj
olimbera
Moderator
Moderator
olimbera

Ben de Sevgi..=) Empty
MesajKonu: Ben de Sevgi..=)   Ben de Sevgi..=) Icon_minitime24/4/2008, 12:20 pm

Merhabalaar... lol! Ben Sevgi. Buradaki çoğu üye beni ya DiziFilm'den ya da FilizAhmet'in sitesinden tanıyor; ama ben bilmeyenler için bir şeyler karalayayım.

Hayatını gayet rutin şekilde sürdürmekte olan bir öğrenciyim. Duygu durumum biraz değişken olsa da, genelde hayata dair kötü özellikler yerine en güzellerini seçip bakmayı tercih ederim. Bazen pek aklı başında gözüksem de, aslında hafiften çatlak biriyim. What a Face

Kitapları hayatımın büyük bir parçası olarak görürüm. study Boş zamanlarda yapılacak bir şey değil, ayrıca zaman ayrılacak bir aktivitedir benim için. Siyasi, tarihi, bilim kurgu, klasik... Her türden okumayı severim; ama bu türler içerisinde de seçici davranırım.

Kitaplar gibi müzik de hayatımdır. Very Happy The Beatles, Bulutsuzluk Özlemi, Kazım Koyuncu, Gogol Bordello, Ezginin Günlüğü, Hayko Cepkin, Yeni Türkü şu anda müzik listeme şöyle bir baktığımda gözüme çarpan bir kaç grup/sanatçı.

Sinema ve pek fazla imkanım olamasa da tiyatro da önemlidir bana göre. Diziler ise iki taneyle sınırlı şu an için. Tahmin edeceğiniz gibi biri Elveda Rumeli. Wink

Kaptırdım bayağı yazdım galiba. Rolling Eyes Her neyse, son olarak bana Olimbera da diyebilirsiniz, Sevgi de. Olimbera zaten Lazca sevgi anlamına geldiği için ikisi de bir bana göre. Wink

En son olimbera tarafından 24/4/2008, 1:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gülay
Admin
Admin
gülay

Ben de Sevgi..=) Empty
MesajKonu: Geri: Ben de Sevgi..=)   Ben de Sevgi..=) Icon_minitime24/4/2008, 12:24 pm

sevgi siteye hoşgeldin canım..modluğunda hayırlı uğurlu olsun..inşallah herşey güzel olur...
Ayşegül
Genel Moderatör
Genel Moderatör
Ayşegül

Ben de Sevgi..=) Empty
MesajKonu: Geri: Ben de Sevgi..=)   Ben de Sevgi..=) Icon_minitime24/4/2008, 12:27 pm

hoşgeldin Sevgicim.. ( Anne tarafımdan kanımda gürcülük olsada ben türkçe olanı tercih ediyorum Smile )

Senin özellikle kitap yönünü seviyorum. Senin bu özelliğinden çok faydalanacağım.. Smile

Hep söylüyorum daha yeni okuyucuyum. .Zaten istiyordum ama senin de referansınla bugün Diriliş kitabını aldım.. birden 30 sayfa okudum Smile daha çok faydalanacağım bu özelliğinden.. (Şimdiden bu kitap bitince ne okuyacağımı merak ediyorum Smile )

Bende çok konuştum galiba.. Hoşgeldin kumrim.. Very Happy
rose
Yan Rol
Yan Rol
rose

Ben de Sevgi..=) Empty
MesajKonu: Geri: Ben de Sevgi..=)   Ben de Sevgi..=) Icon_minitime25/4/2008, 8:40 am

Hoşgeldin Sevgi, çatlak olduğundan bahsetmişsin.Bu özelliğini benden iyi bilen yoktur herhalde. Laughing Tabi kitap ve müzik zevkinide.Modluğunda hayırlı uğurlu olsun.
psykhe
Admin
Admin
psykhe

Ben de Sevgi..=) Empty
MesajKonu: Geri: Ben de Sevgi..=)   Ben de Sevgi..=) Icon_minitime25/4/2008, 8:57 am

Vaaaay Sevgi,o ne tanıtım üle...Müzik zevklerimiz çok yakınmış...Kitap konusunda ise,bir zamanlar elime kimse su dökemezdi ama şimdilerde epey azaldı bu durum..

Tee,merhaba o zaman...Ojj geldin yeniden...
MANNER
Amatör
Amatör
MANNER

Ben de Sevgi..=) Empty
MesajKonu: Geri: Ben de Sevgi..=)   Ben de Sevgi..=) Icon_minitime25/4/2008, 9:09 am

evet sevgi hoşgeldın iyi forumlar ...
olimbera
Moderator
Moderator
olimbera

Ben de Sevgi..=) Empty
MesajKonu: Geri: Ben de Sevgi..=)   Ben de Sevgi..=) Icon_minitime25/4/2008, 9:21 am

Hoşbuldumm..=) Teşekkürler güzel sözleriniz için.=)

Gülay, ablacım tekrar teşekkürler. Very Happy İnşallah...

Ayşegül, Diriliş daha çok hikayeleştirip anlatıyor.(Zaten Turgut Özakman'ın Şu Çılgın Türkler'de yaptığı ve Cumhuriyet ile ilgili kitabında yapacağı da bu.) Tarihi açıdan o kadar güçlü değil.(Tabii bu kesinlikle okunması gerektiği gerçeğini değiştirmiyor. Very Happy) Benim asıl söylemek istediğim, sakın Diriliş'le yetinme. Belgesel nitelikte de oku mutlaka Çanakkale ile ilgili. Wink

rose, değil mi ama..? lol! (Bu ifadeyi de pek sevdim) Teşekkürler. Very Happy

psykhe, Abliçkom müzik zevkimizin benzer olmasına sevindim.=) Kitap konusunda ise en azından benim eline su dökebileceğimi sanmıyorum. Zaten şu sıralar ciddi kitapları erteledim. Listelediğim bütün kitapları 1-2 ay sonraya attım. Sadece beni eğlendirenleri okuyorum şimdilerde. Kafamı dağıtmaya ihtiyacım olduğu için. Wink

MANNER,
teşekkürler. Very Happy
psykhe
Admin
Admin
psykhe

Ben de Sevgi..=) Empty
MesajKonu: Geri: Ben de Sevgi..=)   Ben de Sevgi..=) Icon_minitime25/4/2008, 9:25 am

Alıntı :
Sadece beni eğlendirenleri okuyorum şimdilerde. Kafamı dağıtmaya ihtiyacım olduğu için.
Bu gerçekten arada gerekiyor.Hem ciddi okumaların da böyle aralarla sindirilmeye ihtiyacı var...
rose
Yan Rol
Yan Rol
rose

Ben de Sevgi..=) Empty
MesajKonu: Geri: Ben de Sevgi..=)   Ben de Sevgi..=) Icon_minitime25/4/2008, 9:32 am

olimbera demiş ki:

rose
, değil mi ama..? lol! (Bu ifadeyi de pek sevdim) Teşekkürler. Very Happy

Sadece beni eğlendirenleri okuyorum şimdilerde. Kafamı dağıtmaya ihtiyacım olduğu için. Wink

Eee, ikimizde çatlak olduğumuz için doğaldır bunu bilmem.Neydi bizim sözümüz:İçinde bir parça anormallik olmayan ruh, sağlıklı değildir.

Ben bi ara hep ciddi kitaplara takılmıştım ama olmuyor.Gerçekten arada eğlendirici okumak lazım.Zaten sınav stresi varken ciddi kitaplar okunsada pek anlaşılmıyor.Onları okurken dikkat çok önemli.
olimbera
Moderator
Moderator
olimbera

Ben de Sevgi..=) Empty
MesajKonu: Geri: Ben de Sevgi..=)   Ben de Sevgi..=) Icon_minitime25/4/2008, 9:47 am

rose demiş ki:
Eee, ikimizde çatlak olduğumuz için doğaldır bunu bilmem.Neydi bizim sözümüz:İçinde bir parça anormallik olmayan ruh, sağlıklı değildir.

lol! Tabii ki... İnsanın dünyada kafayı yememesi için hafiften anormal olması gerekli. Tabii kime göre anormal neye göre anormal o da tartışılır. Suspect Aklıma hemen Bülent Ortaçgil'in Normal isimli şarkısı geldi. Te hepinize tavsiye ederim. Wink Hatta konu açılmışken sözlerini de yazayım. What a Face (Evet, ben bu sitedeki ifadeleri pek sevdim. cheers )

Normal

Biraralar soğuk mu dedim
Dedi ki normal
Peki ya havalar?
Valla gayet normal
İşler dedim gidişler dedim?
Hepsi normal
Peki ya sen, ben
Normal
Peki biz, ikimiz?
Normal
Halimiz dedim?
Ne dese beğenirsiniz, normal!

Uf biri anlatsın nedir bu normal

Canım sıkıldı yoksa ben miyim anormal

Peki dedim Türkiye?
Dedi ki normal
Ya AB?
Bilmem! Normal
Ya ABD dedim?
Dedi ki çok normal
Peki dedim ya DGM?
Dedi ki normal
Ya OHAL, o kadar yıl?
Bilmem! Normal
Peki GAP, ZAP Hasan Keyf?
Hepsi normal

Peki ya medya, RTÜK?
Dedi ki normal
Ya reklamlar, rating?
Valla, normal
Yahu Hiç mi ikinci yok dedim?
Dedi ki normal
Peki trafik, katliam?
Dedi ki normal
Ya Susurluk, Kamyon?
Dedi ki normal
Yine kaybettik dedim
Dedi ki normal

rose
Yan Rol
Yan Rol
rose

Ben de Sevgi..=) Empty
MesajKonu: Geri: Ben de Sevgi..=)   Ben de Sevgi..=) Icon_minitime25/4/2008, 9:53 am

olimbera demiş ki:

lol! Tabii ki... İnsanın dünyada kafayı yememesi için hafiften anormal olması gerekli. Tabii kime göre anormal neye göre anormal o da tartışılır. Suspect Aklıma hemen Bülent Ortaçgil'in Normal isimli şarkısı geldi. Te hepinize tavsiye ederim. Wink Hatta konu açılmışken sözlerini de yazayım. What a Face (Evet, ben bu sitedeki ifadeleri pek sevdim. cheers )

Evet, yoksa çekilmez bu dünya.Valla ben memnunum bu halimden iyiki böyleyim. lol! Eminim sende memnunsundur.Zaten biz kendimizi anormal olarak görmüyoruz da başkaları öyle görüyor.

Şarkı sözleride çok hoşuma gitti, beğendim.Tam bizlik. Very Happy
Ayşegül
Genel Moderatör
Genel Moderatör
Ayşegül

Ben de Sevgi..=) Empty
MesajKonu: Geri: Ben de Sevgi..=)   Ben de Sevgi..=) Icon_minitime25/4/2008, 11:20 am

Sevgicim ben şimdilik bilimsel kitaplara geçmeyi düşünmüyorum.. ama Dirilişten sonra Çanakkale kitaplarına yöneleceğime eminim Smile
cansu
Moderator
Moderator
cansu

Ben de Sevgi..=) Empty
MesajKonu: Geri: Ben de Sevgi..=)   Ben de Sevgi..=) Icon_minitime25/4/2008, 12:46 pm

Olimberam,kitap kurdum,photoshop hocam,lockam Very Happy
türkü
Figüran
Figüran
türkü

Ben de Sevgi..=) Empty
MesajKonu: Geri: Ben de Sevgi..=)   Ben de Sevgi..=) Icon_minitime25/4/2008, 12:51 pm

ayyyyy kim siteye almış ki bunuuğ atın siteden bee olimberacanda gelmiş ya iyice şeee olur bu site...durulmaz peeeh.. bellagi7 img-help
olimbera
Moderator
Moderator
olimbera

Ben de Sevgi..=) Empty
MesajKonu: Geri: Ben de Sevgi..=)   Ben de Sevgi..=) Icon_minitime26/4/2008, 10:18 am

Ayşegül, nasıl istersen. Very Happy Kendini en iyi sen bilirsin ne de olsa. What a Face

Cansu, lockam lol! Daha çoook uzun vakit beraberiz inşallah. cheers

Türkü, te heeyy.. Durur muyum be mori? What a Face Geldim tabii. Razz

Ben de Sevgi..=)
1 sayfadaki 1 sayfası